Jste zde

Firemní akce

Zámecký hotel Lednice nabízí dokonalé zázemí pro kongresy, semináře, konference, firemní školení, večírky,  eventy a další akce. Podle přání a typu akce lze využít konferenční místnosti, vinný sklep, letní zahrádku či restauraci.

Konferenční místnosti  -  celková kapacita dvou konferenčních místností je  až 150 osob. Oba sály lze od sebe oddělit třemi vysokými prosklenými dveřmi na samostatné místnosti. Kongresové sály jsou multimediálně vybaveny, je zde řečnický pult s bezdrátovým mikrofonem a mixážním pultem. Celý prostor je tak ozvučen.

     

Zámecký vinný sklep - kapacita nově zrekonstruovaného sklepa je až 80 osob. Prostory jsou ideálním místem pro degustace vín, příjemné posezení, oslavy, svatby nebo večírky. Dle Vašeho přání Vám připravíme rautové občerstvení,  degustační sousto k vínu nebo bohaté menu dle Vašeho výběru. K příjemné atmosféře zajistíme cimbálovou kapelu, popř. reprodukovanou hudbu.

     

Restaurace, letní zahrádka a cukrárna - i tato místa Vám mohou posloužit k uspořádání firemní akce. Využít můžete služeb naší hotelové kuchyně, která nabízí kulinářské speciality. Bonusem pak může být výhled na zámek Lednice, který je vzdálený jen několik kroků od Zámeckého hotelu Lednice.