Jste zde

O nás

Rekonstrukcí Zámeckého hotelu Lednice se realizuje projekt č. CZ.1.11/2.1.00/02.00453 za podpory EU, JMK a ROP. Hotel se nachází v bezprostředním sousedství Lednického zámku v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-valtického areálu. Lednicko-valtický areál je národní kulturní památkou a  byl zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je hotel přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni nebo v kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které Vás dopraví k uměle zbudované zřícenině Janův hrad či k další dominantě parku, Minaretu.

V hotelu se nachází zámecká nekuřácká cukrárna a restaurace s vynikajícím jídlem a pitím. Zahrádka v zámeckém parku poskytuje příjemné posezení ve stínu slunečníků s výhledem na zámek. Pokoje hotelu jsou zcela nově stylově vybaveny, takže navozují zámeckou, jakoby empírovou, atmosféru. Část pokojů má bezbariérový přístup. Nikde se nekouří.

V Lednici jsou i lázně a zaměstnanci hotelu rádi zajistí pro hotelové hosty lázeňské procedury v přírodní jodobromové vodě prováděné v moderní lázeňské budově u zámeckého parku. Zaměstnanci hotelu Vám pomohou zajistit také spoustu dalších aktivit, ať jsou již Vaše představy jakkoliv výstřední.