CZ
+420 530 503 464 Rezervace

Firemní akce

Zámecký hotel Lednice nabízí dokonalé zázemí pro kongresy, semináře, konference, firemní školení, večírky, workshopy, oslavy, a další akce. Podle přání a typu akce lze využít konferenční místnosti, vinný sklep, letní zahrádku či restauraci.

 

Konferenční místnosti

Celková kapacita dvou konferenčních místností je až 150 osob. Oba sály lze od sebe oddělit třemi vysokými prosklenými dveřmi na samostatné místnosti.

Kongresové sály jsou multimediálně vybaveny. Je zde řečnický pult s bezdrátovým mikrofonem a mixážním pultem. Celý prostor je tak ozvučen. Pro multimediální akce je zde instalován digitální projektor i promítací plátno (2,8 x 2,8 m).

Ke komunikaci slouží rychlé internetové připojení (LAN 28 zásuvek i bezdrátové připojení WIFI).

Galerie a virtuální prohlídka


Zámecký vinný sklep

Kapacita historického vinného sklepa je až 80 osob. Prostory jsou ideálním místem pro degustace vín, příjemné posezení, oslavy, svatby nebo večírky. Dle Vašeho přání Vám připravíme rautové občerstvení, degustační sousto k vínu nebo bohaté menu dle Vašeho výběru. K příjemné atmosféře zajistíme cimbálovou kapelu, popř. reprodukovanou hudbu.

Více o vinném sklepě
Galerie a virtuální prohlídka

 

Restaurace, letní zahrádka a cukrárna

I tato místa Vám mohou posloužit k uspořádání firemní akce (dle termínu). Využít můžete služeb naší hotelové kuchyně, která nabízí kulinářské speciality. Bonusem pak může být výhled na zámek Lednice, který je vzdálený jen několik kroků od Zámeckého hotelu Lednice.
K Vaší akci rádi připravíme coffeebreaky, rauty, obědy i večeře.

Více o restauraci
Galerie

 

Ubytování

Co se ubytování týče, náš hotel disponuje celkem 25 pokoji. Z toho 21 dvoulůžkovými pokoji, jedním knížecím apartmá, dvěma čtyřlůžkovými pokoji a jedním jednolůžkovým pokojem.

Celkem ubytovací kapacita pro 58 osob, včetně přistýlek.

V případě potřeby většího množství pokojů, než Vám můžeme nabídnout, je zde možnost zarezervovat pokoje v dalších hotelech. Spolupracujeme s hotely v těsné blízkosti toho našeho. Velice rádi Vám v tomto případě vyhovíme a ubytování pomůžeme zajistit.

Více o ubytování
Galerie a virtuální prohlídka

 

Teambuilding

Co se teambuildingových aktivit týče, v okolí se nabízí spousta možností a máme rozhodně co nabídnout.

Námi vytvořenou aktivitu „Poznej okolí Zámeckého hotelu“, kdy soutěžící prochází parkem po vyznačené trase a hledají odpovědi na otázky, degustaci vín v našem sklepě, prohlídku zámku, prohlídku skleníku, zajištění kol, elektrokol, segwayů, koloběžek, DJe, cimbálové kapely, procedur v lázních, virtuální reality a další.

 

AKCE – Firemní balíček „Podle Vás“


 Naši nabídku přizpůsobíme Vašim požadavkům.
 

 • Luxusní ubytování přímo v zámeckém parku v bezprostřední blízkosti zámku od 900,-Kč/osoba/noc se snídaní rautového typu (cena se odvíjí od termínu a počtu osob).
 • Pro ubytované (od 45 ubytovaných osob a v závislosti na termínu) zdarma celodenní pronájem až 2 konferenčních sálů, které lze vzájemně propojit (kapacita až 150 osob). K dispozici zdarma konferenční technika.
 • Coffee break 200,-Kč/osoba. Káva, čaj, voda s citronem, koláček, chlebíčky nebo jednohubky – dle skutečné spotřeby + možnosti dalších variant coffee breaků.
 • Obědové menu od 200,-Kč/osoba.
 • Odborně řízená degustace přívlastkových vín z Vinných sklepů Valtice a.s. v původním lichtenštejnském sklepě nacházejícím se přímo pod Zámeckým hotelem.
 • Degustace VIP (9 vzorků 750,-Kč/osoba), Exclusive (9 vzorků 800,-Kč/osoba), degustace 6 vzorků (400,-Kč/osoba).
 • Teplý raut dle Vašich požadavků cca 500,- Kč/osoba (např. pečená vepřová žebra, kolena, zeleninový salát, uzeninová mísa, sýrová mísa, pečivo).
 • Cimbálová kapela – 3 hodiny produkce (od 10.000,-Kč).
 • Zprostředkování mimosezonní prohlídky zámku s odborným výkladem.
 • Zprostředkování wellness procedur v místních lázních dle aktuální nabídky.
 • Teambuilding šitý na míru okolí lednického zámku a Zámeckého hotelu 300,-Kč/osoba.
 • Zprostředkování návštěvy Zámeckého skleníku se subtropickou a tropickou květenou.

 
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Neváhejte nás kontaktovat. Společně vytvoříme balíček přesně dle Vašich požadavků a možností.
 


Těšíme se na Vaši návštěvu!