CZ
+420 530 503 464 Rezervace

O hotelu

V nově zrekonstruovaném Zámeckém hotelu Lednice, který je součástí zámeckého areálu a je součástí zámku Lednice, Vám nabízíme celkem 25 klimatizovaných pokojů ve starobylém stylu o kapacitě 58 lůžek včetně přistýlek.  

Jedná se o luxusní dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a exkluzivní knížecí apartmán s postelí s nebesy, vanou pro dva a sedací soupravou.

Dále se v hotelu nachází restaurace, cukrárna, venkovní posezení s výhledem na zámek, kongresový sál a zámecký vinný sklep. Naleznete zde i trafiku a bankomat.

Všechna patra hotelu jsou zpřístupněna výtahem nebo po hotelovém schodišti.

Budova původně sloužila pro ubytování hostů knížecí rodiny. Od vzniku Československé republiky (1918) je využívána jako hotel. V současné době je celá budova i s interiéry a vybavením od základu přestavěna a vybavena tak, aby vyhovovala standardu čtyřhvězdičkovému hotelu, při zachování všech kritérií, požadovaných památkovou ochranou, podle superior-DEHOGA.

Rekonstrukcí Zámeckého hotelu Lednice se realizuje projekt č. CZ.1.11/2.1.00/02.00453 za podpory EU, JMK a ROP. Hotel se nachází v bezprostředním sousedství Lednického zámku v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-valtického areálu. Lednicko-valtický areál je národní kulturní památkou a byl zapsán na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je hotel přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni nebo v kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které Vás dopraví k uměle zbudované zřícenině Janův hrad či k další dominantě parku, Minaretu.

V Lednici jsou i lázně a zaměstnanci hotelu rádi zajistí pro hotelové hosty lázeňské procedury v přírodní jodobromové vodě prováděné v moderní lázeňské budově.
 

Restaurace

Součástí hotelu je také nekuřácká restaurace vybavená venkovní zahrádkou, na které si můžete posedět s výhledem na klenot jižní Moravy-zámek Lednice.

Více o restauraci
Galerie


Zámecký vinný sklep

Zámecký vinný sklep vznikl po rekonstrukci původního Lichtenštejnského sklepa. Nachází se přímo pod Zámeckým hotelem Lednice. Kapacita je až 80 osob. Prostory jsou ideálním místem pro degustace, příjemné posezení, oslavy a svatby.

Více o sklepě
Galerie a virtuální prohlídka


Cukrárna

Cukrárna se nachází v přízemí Zámeckého hotelu Lednice.  Hosté zde mohou nerušeně relaxovat a vychutnávat naši vynikající kávu, cappuccino nebo jiný kávový nápoj a horkou čokoládu. Nabízíme také bohatý výběr čajů a limonád.

Cukrárna je proslulá svými zákusky, dorty, zmrzlinovými a ovocnými poháry.

Galerie


Kongresové sály

Naše dva kongresové sály nabízí dokonalé zázemí pro svatby, kongresy, semináře, konference, firemní školení, večírky, workshopy, oslavy, a další akce. Jejich celková kapacita je až 150 osob.

Více o kongresových sálech
Galerie a virtuální prohlídka